Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Lexus zakupiony na aukcji w USA miał ukrytą usterkę - Uszkodzony system Hybrydowy!!

Lexus zakupiony na aukcji w USA miał ukrytą usterkę – Uszkodzony system Hybrydowy!!Formularz do zgłoszenia naprawy urządzenia: https://tiny.pl/r5mgg Urodzinowa wyprzedaż na Komputronik.pl: …

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

48 thoughts on “Lexus zakupiony na aukcji w USA miał ukrytą usterkę – Uszkodzony system Hybrydowy!!

 1. Panie Danielu, nie Pan pierwszy spotkał się z tym "pstrykiem" na bezpieczniku 🤭
  Niedawno miałem telefon od znajomego, którego wcześniej informowałem gdzie jest bezpiecznik zabezpieczający – "operacja się udała ale pacjent nie żyje, na wyświetlaczu napis o problemie z napędem hybrydowym"… Szkoda, że nie nagrałem komentarza po moim zapytaniu czy zatrzasnął "pstryczek" 🤣🤣🤣🤣🤣
  Bardzo dobry film, więcej takich! Widzę, że nie tylko ja walczę ze skorodowanymi przewodami…
  Pozdrawiam serdecznie!

 2. Czy moze chciałbyś się pochylić nad tematem CEM w Volvo S80? Dość często padają a nowy komp 1k euro i wciąż zachodze w głowę co w nich się psuje i czemu nikt tego nie naprawia??

 3. swietny odcinek! Jak juz na innym torze niz komputery to ciekawym tematem jest falownik w hybrydach Toyoty, ciekawi mnie czy taki falownik moglby byc wykorzystany w czyms innym niz samochod 🙂

 4. Na takie przegrzane , zajdzione przewody co nie chcą się lutować ja polecam kwasik Solny albo siarkowy stężone(można na firmę kupić) Zanurzamy na sekundę i spłukujemy wodą , przewodzik się lutuję od razu.

 5. Witam,a ten komputerek to nic innego jak tak zwany balanser, który nadzoruje procesy ładowania i rozładowywania ogniw żeby równo były ładowane i rozładowywane nie dopuszczając do zbyt głębokiego rozładowania i zbyt wysokiego naładowania ogólnie już dzisiaj stosowany przy pakietach różnego rodzaju ogniw pozdrawiam.

 6. A te odbarwienia pinów,styków ,przewodów bardzo często zauważyłem,że zachodzi przy napięciu stałym tak samo jak zbieranie się kurzu wokół przewodów występuje częściej niż przy napięciu przemiennym,takie zjawisko, obserwacje na podstawie mojej pracy zawodowej.

 7. Ja bym nie szukał nowego, identycznego gniazda na wymianę, a wyprowadził przewody na zewnątrz sterownika i dał nowy, dowolny komplet gniazdo-wtyczka. Może nie nie tak elegancko, ale obyło by się bez czyszczenia przegrzanych przewodów – można by je skrócić do miejsca, gdzie nie były przegrzane. Tak czy inaczej, świetna robota, pozdrawiam.

 8. Daniel powinien filmy kręcić 😀 Oskar za efekty i montaż gwarantowany. Byłem pewny, że za moment na stole postawi Lexusa 🤗 Diabeł 😈 zawsze tkwi w szczegółach, ale Lexus to główne podzespoły i rozwiązania ma (miał?) przeniesione z Toyoty. Więc w pierwszej kolejności szukamy części do Priusa. Ewentualnie między g. 01.30-03.30 wyjście na osiedlowy parking w sąsiednim mieście z zestawem narzędzi 😋 Daniel da radę. Właśnie. Elektronika samochodowa to bardzo dochodowy interes.

 9. Danielu, film jak zwykle zeje….y, ale te kable, znaczy wiązkę całą to bym wymienił na nowe to nie duży koszt a jest pewność że za chwilę znowu nie zacznie się grzać, taka moja sugstia

 10. 4:53 Już mi się przypomniała laguna 1 climatronic behr i wypalająca się wtyczka wentylatora (wymiana i za jakiś czas znowu to samo) Solucja permanentna aby klient nie wracał ? Na STAŁE, po drodze na w razie czego jakby trzeba było kiedyś demontować to szybkozłączki boy and girl 🙂

 11. Ale bagażnika to ten Lexus nie ma. Okno bagażnika też maciupkie. Mam Priusa II i Hyundaia Ioniqa 4 i tam jest dużo więcej miejsca, ale szacun za zaangażowanie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!