Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Mercedes W124 - specjaliści z Japonii | Japan Vlog #5

Mercedes W124 – specjaliści z Japonii | Japan Vlog #5Odwiedzamy firmę Arrows, specjalistów w zakresie renowacji i przeróbek Mercedesów W124. Mają swój styl, Arrows Classic, a samochody po ich przeróbkach sprzedają się za grube miliony jenów!
Więcej zobaczycie na antenie TVN Turbo! Zapraszamy:)

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

50 thoughts on “Mercedes W124 – specjaliści z Japonii | Japan Vlog #5

  1. Mam W 124 200 D z 87 r maj . Ta wersja była w ocynku , wiec o blachy nie muszę się martwić . Wszystko oryginalne , nawet radio z tamtych czasów Blaupunkt . ABS , szyberdach , alufelgi ( orginał ) , skrzynia manualna , centralny zamek . Nie mam garażu i juz 7 lat parkuje pod blokiem . Odpala w największy mróz . Jest to pierwszy samochód w którym muszę tylko pilnować płyny , filtry . Ma 32 lata i jeszcze przetrwa prawie nowe . Wystarczy ze dba się na poziomie podstawowym a te samochody same się odwdzięcza . Pozdrawiam miłośników W 124 .

  2. W Japonii zasłużyć sobie na takie traktowanie… Dziś w Europie nie ma już raczej kultowych aut tłoczonych seryjnie na aż taką skalę, żeby je restaurowano. BMW nie jest i nie będzie aż tak czczone. A w latach 90 mieli już superauta własnej produkcji. I to trzeba im oddać.

  3. Nieźle ale ceny Panie kolego z kosmosu.. widocznie jest popyt.LPG jest złe gdyby teraz w Polsce we wszystkich autach z lpg osunięto instalacje to byśmy sie chyba udusili takie to złe lpg…

  4. Przepiękny klasyk! Prosty, kultowy, nieprzekombinowany, a co najważniejsze- zadbany, co w przypadku W124 jest rzadkością. Można spokojnie zabrać nim pięć (lub siedem osób) i upchnąć tonę bagaży i w komfortowych warunkach wyruszyć na wakacje. Brakuje jedynie mocy, powinno być co najmniej 220 koni, wersja 3.2l, bo trzeba pamiętać że już coupe, które waży prawie 1,5 tony zapewnia sportowe emocje i że mamy do czynienia z dużym, ciężkim kombi i te 220 koni w tym nadwoziu nie zapewnią radości z jazdy jednak zapewnią wystarczającą moc na dalekie drogi

  5. Ok, ale co za różnica czy ogrzewasz budynek gazem czy napędzasz pojazd gazem? Paliwo to paliwo, moim zdaniem nie ważne czym napędzasz ważne, że jedziesz. Skoro działa to czemu nie. Nie rozumiem w czym tkwi ten odwieczny problem?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!