Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
NAJTAŃSZE używane FERRARI w Dubaju - legenda w cenie Passata!

NAJTAŃSZE używane FERRARI w Dubaju – legenda w cenie Passata!Wycieczki po Dubaju ze mną jako przewodnikiem: https://goldych.pl/

Do 138 zł zniżki na Airbnb: https://www.airbnb.com/c/pgoldych1?currency=PLN

Za powyższy link ja również dostaję kredyty na przyszłe rezerwacje, więc wszyscy zyskują, a Ty przy okazji wspierasz mój kanał.
Dziękuję 🙂

Muzyka: https://www.epidemicsound.com/

Współpraca/Business: pawelgoldych@gmail.com

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

40 thoughts on “NAJTAŃSZE używane FERRARI w Dubaju – legenda w cenie Passata!

  1. Najtańsze wyglądające na drogie to VW Phateon. Auto za milion do kupienia teraz w cenie wychuchanego Passata B5 🙂 Wiem że to nie te marki o których mówisz ale to była pierwsza myśl. Tak to chyba Porsche Carrera 4S.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!