Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Naprawa AUDI Q7 z USA! - Import z USA TopCar

Naprawa AUDI Q7 z USA! – Import z USA TopCar

Cześć, po Q5 przyszedł czas na większy odpowiednik czyli 7 osobowe AUDI Q7 w wersji Premium Plus. Bezkompromisowy pochłaniacz kilometrów typu SUV, z mocnym 3 litrowym silnikiem benzynowym i oczywiście napędem Quattro. Idealne auto dla większej rodziny jak i na dłuższe wypady.

Chłopaki krótko opowiedzą o aucie, a następnie zaproszą do relacji z naprawy 🙂

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.instagram.com/importzusa

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

720 951 264 – Marcin K.
605 208 558 – Marcin G.
501 331 349 – Darek
791 388 924 – Michał
668 433 560 – Kamil

#topcar #importzusa #importusa #autotransport #trasport #transportaut #autazusa #Mercedes #Audi #Q7 #VAG

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

7 thoughts on “Naprawa AUDI Q7 z USA! – Import z USA TopCar

  1. Jak na moje szczególarskie oko, gotowe/naprawione samochody wyglądają dużo lepiej teraz niż na Waszych pierwszych filmach. Praktyka czyni mistrza, brawo za postęp dla tych co to fizycznie robią. 👍

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!