Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Naprawa aut z USA - Focus RS, CLA45 AMG, Civic, Macan + CENY

Naprawa aut z USA – Focus RS, CLA45 AMG, Civic, Macan + CENYGrzegorz wraz z Adamem odwiedzili blacharza, gdzie pokażą wam pewne perełki z USA / COPART, a mianowicie m.in.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

34 thoughts on “Naprawa aut z USA – Focus RS, CLA45 AMG, Civic, Macan + CENY

  1. Najlepszy kanał z samochodami z USA na youtube – Nic nie macie do ukrycia, podajecie ceny, przekazujecie swoją wiedzę na temat sprowadzania jak i danych egzemplarzy aut po prostu widać w was zaangażowanie i stworzenia czegoś wielkiego. Pozdrawiam i mam nadzieje, że moje następne auto będę ściągał razem z wami.

  2. Nie wiem czy odpisujecie tutaj widzom na komentarze ale mam takie pytanie,w jakich pieniądzach zamknąłbym się oczywiście mniej więcej za takie audi a8d3 z silnikiem 4.2 tdi albo pb? i czy wgl to się opłaca?

  3. Cześć. Co do regeneracji deski nie polecam.. Miałem okazję oddać do regeneracji jedną byłem mega niezadowolony. Nigdy więcej tak nie zrobię dlatego odradzam. Pzdr

  4. Witam mam kolegę który regenerował deskę rozdzielczą do DODGA CHARGER 2016 rok i jak dla mnie i jego wcale to źle nie wyszło, no i nie oszukujmy się że na takiej operacji jest oszczędność. Pozdrawiam fajny filmik więcej takich.

  5. W latach 2000 takie samochody przychodziły z Niemiec klepane u dziadka w stodole zasilały nasze ulicę teraz sprytny Polak zaczyna ściągać to samo gówno zza wielkiej wody. Ludzie zrozumcie wreszcie że te samochody, nie mówię że wszystkie ale zdecydowana większość nie powinny wracać na drogi są to samochody które miały szkody całkowite czyli koszty naprawy nie były opłacalne dla firmy ubezpieczeniowej. Ludzie zajmujący się takim biznesem całkiem nieświadomie albo świadomie przyczyniają się do tego że u nas zaczynają kraść takie auta no bo każdy chce zarobić i jeśli firma ubezpieczeniową uznała całkę czyli szkodę całkowita to takiego samochodu nie opłaca się naprawiać chyba że części kupi się po taniości

  6. Fajnie by było jakbyście swoje filmy numerowali który to odcinek, bo odkryłem wasz kanał dopiero wczoraj i nie wiadomo który film najpierw oglądać. Poza tym kanał super 👍

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!