Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Naprawa Forda Mustanga 2014 z CENAMI + Reakcja właściciela

Naprawa Forda Mustanga 2014 z CENAMI + Reakcja właścicielaAdam i Grzesiek pokażą Wam kolejne Fordy Mustangi tym razem z silnikiem 3.7 V6, 2.3 Ecoboost oraz przedstawią Wam listę części oraz koszty naprawy takiego Mustanga! Dodatkowo pokażemy wam jak klient odbiera swojego wymarzonego Forda Mustanga! Zapraszamy do oglądania!

👍🏻 Subskrybuj kanał!
https://goo.gl/2p2ofj
————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

49 thoughts on “Naprawa Forda Mustanga 2014 z CENAMI + Reakcja właściciela

 1. 1️⃣ Jak zawsze zapraszamy do polubienia filmu, udostępniania, wyrażania opinii oraz na naszego Facebooka, tam wszystkie ostatnie zakupy i licytacje:

  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/

  2️⃣ Zapraszamy do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  👉 Chcemy zebrać wszystko to co dotyczy tematu importu aut z USA, czyli licytacje/okazje/porady/przeróbki oraz weryfikacje VIN w jednym miejscu. Jeśli nie macie czasu importować auta tylko szukacie czegoś na miejscu to pomożemy sprawdzić czy auto wyglądało tak jak twierdzi sprzedawca.

 2. Takiego mustanga V gen w fajnej specyfikacji z 5.0 na gotowo jest mozliwe ściągnac za okolo 40/50 tys z naprawą i urzędowym sprawami zamknąłby sie w 60 tys? Pozdrawiam serdecznie, mega fajna robota i sztosik kanały!

 3. Może jestem za bardzo tradycjonalistą, ale pojemnośc silnika 2.3 powinna być zakazana jakimś prawem jeśli chodzi o montaż w muscle carach. Jak słowo daję…
  Mam starego Okulara 4.2, który nawet nie aspiruje do miana mięśniaka, a tutaj Mustang – bądź co bądź legenda – z 2.3 pod maską. Zaraz mnie zjecie, że to kwestie ekologii, że może mocy ma więcej bo to turbo, ale nie zawsze wszystko w motoryzacji rozbija się o ekologię, ekonomię i moc. Nie zawsze.

 4. Zróbcie film z samymi PickUp'ami, bo jest ich trochę na placu, a pewnie sporo osób zainteresuje jak wygląda cenowo zakup/naprawa takich samochodów

 5. Adam nie zna się na niczym i ten brak elokwencji to porażka, lepiej ażeby się nie udzielał… Taki głupkowaty 😀 Dlatego go z salonu BMW pogonil zapewne, nie ta liga klienta, Skody mógłby sprzedawac rolnikowi 😀 Sorry Adam, ale wiesz, że tak jest. …i czytać nie potrafi 😀 😀 😀 Wybrałbym Grześka jako kooperanta i od niego jedynie kupił auto.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!