Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Nissan Skyline R34 GT-R z japońskiej aukcji | STRADALE Japan vlog

Nissan Skyline R34 GT-R z japońskiej aukcji | STRADALE Japan vlogCześć, dzisiejszy odcinek będzie obfitował nie tylko w niemiecką motoryzację, ale również w japońską. Sprawdźcie jakie auta tym …

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

26 thoughts on “Nissan Skyline R34 GT-R z japońskiej aukcji | STRADALE Japan vlog

  1. Ceny japońskich kultowych aut tak wystrzeliły, że aż patrzy się z niedowierzaniem, szczególnie pamiętając czasy jak w PL np. ładne s13 dało się dostać za ok. 6 tysięcy. A ceny takich kąsków jak chociażby gtry albo supry tt będą jeszcze szły w górę. Osobiście poproszę R32 GTR z 14:15 wraz z numerkami w lotto 😉
    (składam obecnie takiego.. w skali 1:24)

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!