Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
OD SPODU #59 NISSAN STAGEA RB25DET, JDM, 4WS, 4WD, CHCIAŁBYŚ URODZIĆ SIĘ  W JAPONII.

OD SPODU #59 NISSAN STAGEA RB25DET, JDM, 4WS, 4WD, CHCIAŁBYŚ URODZIĆ SIĘ W JAPONII.Siema
Po dzisiejszym filmiku pakujemy walizeczki kupujemy bilet na kolej transsyberyjską i do JAPONII.
Prezentowane kombi to nafaszerowany technologią wahadłowiec, pomimo bycia wyprodukowanym w kraju kwitnącej wiśni prawie nie ma rdzy co jest niezłym ewenementem.
Pozdro!!!

Pozostałe odcineczki „od spodu”
https://www.youtube.com/playlist?list=PL1gSs2RKCGG_yvLI4GnLsAn5ZIy3t9Xlm

GADŻETY PROFESORA:
https://sklep660527.shoparena.pl/

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Wsparcie Profesora:
https://zrzutka.pl/ba9dyn
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

facebook:
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Ziomeczki od Cziptuningu:
https://www.facebook.com/ecumodpolska/

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

28 thoughts on “OD SPODU #59 NISSAN STAGEA RB25DET, JDM, 4WS, 4WD, CHCIAŁBYŚ URODZIĆ SIĘ W JAPONII.

  1. Trzy, cztery lata po drogach w środkowoeuropejskim klimacie i ruda zawita wszędzie jak w każdym Japońcu. Co do ludzi czepiających cię koloru – to auto z Japonii a tam lubują się w takim odpustowym klimacie – tutaj i tak jest z umiarem. Poszukajcie sobie fur w stylu Bosozoku to dopiero ryje beret.

  2. Tak jak jestem bardziej fanem europejskich samochodów, marzą mi się amerykańce (i Polonez), a na azjatyckie auta patrzę z politowaniem, to tutaj chapeau bas! Te 4ws to serio robi miazgę. Dzięki a materiał!

  3. Dobrze ze pokazujesz zwykle popularne auta. No można by powiedzieć że plebs wśród aut dla januszy…. Hahaha no masakra rozwaliles mnie. A żona się właśnie upomina. Scisz to bo znowu głupoty oglądasz.
    I już sru bru i katalizator zniknął 🤣

  4. Chrisie, wystarczyło zrobić odbicie lustrzane filmu podczas montażu i kierownica znalazłaby się z właściwej strony czyli auto zostałoby naprawione.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!