Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Opuszczone samochody z kluczykami w środku. Porzucone samochodyw Dubaju. Dzień dobry Emiraty

Opuszczone samochody z kluczykami w środku. Porzucone samochodyw Dubaju. Dzień dobry EmiratyDzisiaj o otwartych samochodach na każdym rogu w Emiratach, porzuconych, opuszczonych .
Jest kilka przyczyn tego zjawiska!!!! OGLĄDAJ

Link do części pierwszej
https://youtu.be/kYo13jbCPp8

PODZIEL SIE FILMEM ZE ZNAJOMYMI !!!!!

DZIĘKUJE SERDECZNIE

POZDRAWIAM

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

27 thoughts on “Opuszczone samochody z kluczykami w środku. Porzucone samochodyw Dubaju. Dzień dobry Emiraty

  1. Z tych co pokazywałeś na tym odcinku ja bym wziął Camaro. Widać na filmie bloki jak w Polsce 🙂 To co mówiłeś w poprzednim filmie odzwierciedla ten stan porzuconych aut. Z drugiej strony takie porzucone samochody to też problem trochę bo zabierają miejsca parkingowe. Pozdrawiam.
    PS. Kilka razy było cię widać na filmie 🙂

  2. Chłopie, wchodzisz do cudzych aut w obcym kraju. Coś mi się wydaję, że spędzisz kilka miesięcy więcej w tych Emiratach ale w więzieniu! (Może jak nie będzie otwarty to weź klucz do kół i otwórz a potem odjedź)! Katastrofa!

  3. Ten czrwony samochod to Corveta C6 model Z06 z silnikiem LS7 7.0 a Camaro to ma znaczek SS z silnikiem LS3 6.2 anie S5.
    Nie wiem czemu ktos pisze o zatartym silniku? Od kiedy po probie uruchomienia auta, stwierdzamy ze silnik jest zapewne zatarty i pozostawiamy go? Bzdura totalna.

  4. Wiem że data ale te auta zostały pozostawione dlatego że w tym kraju jak nie zapłacisz raty to idziesz do więzienia i ci ludzie zamiast iść do więzienia wolą wszystko zostawić i wyjechać gdzieś indziej

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!