Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
OPUSZCZONY ASTON MARTIN OTWARTY NA ULICY W DUBAJU

OPUSZCZONY ASTON MARTIN OTWARTY NA ULICY W DUBAJUWycieczki po Dubaju ze mną jako przewodnikiem: https://goldych.pl/

https://www.instagram.com/pawelgoldych/

138 zł zniżki na Airbnb: https://www.airbnb.com/c/pgoldych1?currency=PLN
Za powyższy link ja również dostaję kredyty na przyszłe rezerwacje, więc wszyscy zyskują, a Ty przy okazji wspierasz mój kanał.
Dziękuję 🙂

Muzyka: epidemicsound.com

Współpraca/Business: pawelgoldych@gmail.com

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

47 thoughts on “OPUSZCZONY ASTON MARTIN OTWARTY NA ULICY W DUBAJU

  1. Dubaj to w sumie kibel , żyje tylko rodzina szejka reszta to robole .W sumie bez rozrywek i non stop drętwa muzyka .Ocywiście miasto nowoczesne ale samochody bez przesady aż takiego bumu nie ma .Marina jest faktycznie ciekawa . Dubaj dobry na jeden raz są lepsze miejsca , co do dubaju częściej można zajrzeć tylko po kupno złota .Polecam przelot helikopterem , można zobaczyć rezydencje na palmach ,Natomiast mieszkanie tam w hotelu to nuda no i 12km taryfą by się wydostać .

  2. 2:57 – najlepsza scenka z filmu, na drugim planie.. (super laska z dzieckiem biegnie na kamerę i wymija autora w ostatniej chwili)
    5:39 -najlepszy tekst odcinka ( "większość widzów nie jest profesjonalnymi przestępcami" Tak, większość polaków nauczonych kombinować w PRL-u jest amatorami wynoszenia z pracy po części nawet całego samochodu z fabryki samochodów )

    Może zapodaj portal z licytacjami takich aut, mówiąc coś o cenach.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!