Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Otwieram Bugatti kluczykiem od Passata B5. Stradale w Dubaju | Odcinek 1/5

Otwieram Bugatti kluczykiem od Passata B5. Stradale w Dubaju | Odcinek 1/5Partnerem serii vlogów z Dubaju jest SklepOpon.com https://www.sklepopon.com/stradale

Przy okazji powstania tej serii SklepOpon.com przygotował dla Widzów rabat w wysokości 25 zł przy zakupie dowolnego kompletu opon. Wystarczy wpisać w polu rabatowym STRADALE

Pierwszy odcinek z serii daily vlogów z Dubaju. W tym filmie odwiedzamy @Polski mechanik w Dubaju – Mateusz Todryk w The Space https://www.instagram.com/thespace.dxb i oglądamy niesamowitą kolekcję samochodów – Ferrari Aperta, Bugatti Divo, Pagani Huayra, Lamborghini. Zabieramy też Ferrari 812 Berlinetta Tailor Made 1/1 na przegląd techniczny i sprawdzamy dostępność opon do McLaren Senna.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

50 thoughts on “Otwieram Bugatti kluczykiem od Passata B5. Stradale w Dubaju | Odcinek 1/5

  1. Z mojej perspektywy chyba bym się nerwowo wykończył wiedząc jaka wartość mają te auta. Natomiast patrząc na Mateusza widać że to dla niego codzienność i podziwiam ten luz. Pytanie czy Ci wszyscy kolekcjonerzy nie mają pretensji o to, że auta są jeżdżone? Zawsze myślałem że każdy km przebiegu w takim aucie to jakaś strata wartości. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!