Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
POLAK EKSPORTUJE AUTA Z DUBAJU - załadunek kontenerów

POLAK EKSPORTUJE AUTA Z DUBAJU – załadunek kontenerówWycieczka po Dubaju ze mną jako przewodnikiem: https://goldych.pl/

Kontakt w sprawie aut:
www.quality-vehicles.pl
q.v.kozlowski@gmail.com
+48 790 606 221
+48 666 505 200

Współpraca/Business: pawelgoldych@gmail.com
Muzyka: https://www.epidemicsound.com/

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

24 thoughts on “POLAK EKSPORTUJE AUTA Z DUBAJU – załadunek kontenerów

  1. Hej wszystkim! A czy Ty Pawle albo któryś z widzów orientuje się co potrzebuję by auto zakupione w Polsce zarejestrować w ZEA i legalnie nim jeździć?? Jakie dokumenty? W jakich urzędach? Da radę to zrobić zdalnie? Auto, które będzie potrzeba zarejestrować to Mercedes Actros z przyczepą. Dzięki z góry za wszelką pomoc w temacie!

  2. Wielkie dzięki Paweł za filmik👍 wchodząc na stronę, nie znając jęz. angielskiego to cienko (ja nie znam) A tak w razie zakupu lub wycieczki jest kontakt. Trzymaj się ciepło, dobra robota👋Pozdro.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!