Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
POLAK KTÓRY SPROWADZA AUTA Z DUBAJU  - czy warto szukać auta w Emiratach?

POLAK KTÓRY SPROWADZA AUTA Z DUBAJU – czy warto szukać auta w Emiratach?

Wycieczki po Dubaju ze mną jako przewodnikiem: https://goldych.pl/

Dane kontaktowe Łukasza:
q.v.kozlowski@gmail.com
+48 790 606 221
+48 666 505 200
www.quality-vehicles.pl
Instagram: Quality.Vehicles
Facebook: Quality Vehicles Kozłowski

Do 138 zł zniżki na Airbnb: https://www.airbnb.com/c/pgoldych1?currency=PLN
Za powyższy link ja również dostaję kredyty na przyszłe rezerwacje, więc wszyscy zyskują, a Ty przy okazji wspierasz mój kanał.
Dziękuję 🙂

Współpraca/Business: pawelgoldych@gmail.com

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

27 thoughts on “POLAK KTÓRY SPROWADZA AUTA Z DUBAJU – czy warto szukać auta w Emiratach?

  1. Jeżeli interesuje Was sprowadzanie aut z Dubaju i całego ZEA to w opisie filmu są dane kontaktowe Łukasza. Obiecał, że postara się (w miarę możliwości oczywiście) odpowiedzieć na Wasze pytania. Pozdro!

  2. Nie padło ważne pytanie. Czy auto z Dubaju bardziej się opłaca, jest tańsze niż auto np z Niemiec, Szwajcarii? Oczywiście nie dla sprzedającego tylko dla kupującego?

  3. Ten miernik lakieru nie ma homologacji i jest zakłamany,normalny miernik z atestem coroczny ma szpilkę dotykową,ale mało ludzi o tym wie,tak się właśnie ludzi kręci przez handlarzy
    I nie kosztuje sto zeta ,3-4 tysie

  4. Komentarz O Kobiecie to juz powinnienes sobie darowac ! Niezycze sobie abys wrzucal wszystkie do jednego wora , bo ja znam Facetow kturzy prowadza totalnie jakby nie mieli Jaj !

  5. Nigdy w zyciu nie kupilbym auta z Dubaiu!!!!Powód, extrymalne temperatury i słońce ktore dewastuje lakier,wszelkiego rodzaju uszczelki,gumy.itd. do tego wszechobecny piasek który w krótkim czasie jest dosłownie w każdym zakamarku auta nawet w silniku! Nie mówiąc juz o tym że auta są praktycznie nie serwisowane. Nie bez powodu też tego typu auta są popularne między innymi w Europie wschodniej…

  6. Ile taki Bentley, ale jako menago w Polsce nie stać mnie, uczę się angielskiego i wyjeżdżam. Piękne auta ale ja tam czekam na Porsche wyścigowe. Mój kolega w Polsce handluje takimi autami, namawiam na stronę internetową.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!