Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Proces Importowania Auta z Japoni

Proces Importowania Auta z JaponiWiele osob pytalo o proces Importu auta z japoni, a wiec pokarze wam jakie kest moje doswiadczenie z importem aut z japoni. zycze milego ogladania!
———————————–ODWIEDZ MNIE TUTAJ ———————————
Discrod – https://discord.gg/eRDB37p

GRUPA BOCZKI KAMIEGO! – https://www.facebook.com/groups/203771386721985/

►Facebook – https://www.facebook.com/KamikazeGra-656720551043349/?fref=ts

►Twitch – http://www.twitch.tv/kamikazegra

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

21 thoughts on “Proces Importowania Auta z Japoni

  1. Dzięki wielkie za ten filmik bo jest okropnie mało materiałów na ten temat, od pewnego momentu, dawno temu przestałem cię oglądać, ale suba trzymałem. Jakoś niedawno wyświetliły mi się twoje filmy i patrząc po nich nie zamierzam suba cofać i zostanę tu aktywniej i dłużej:)

  2. Bardzo mi ten film rozjaśnił sytuację, powiedziałeś tu naprawdę kilka bardzo ważnych i znaczących rad, 15 min minęło jak 5. Jeśli dasz rade, nagraj trochę bardziej szczegółowy film krok po kroku dotyczący tego auta o którym mówisz i którego stricte TY sobie chcesz jeszcze sprawić, w sensie co już zrobiłeś, jak wygląda to co zrobiłeś, co cię jeszcze w związku z tym autem czeka, czy wystąpiły/występują jakieś problemy w trakcie itd.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!