Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Raj dla fanów Porsche - wizyta u naszego Partnera w Japonii

Raj dla fanów Porsche – wizyta u naszego Partnera w JaponiiOdwiedziliśmy jednego z naszych Partnerów w Japonii. Raj dla fanów Porsche.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

23 thoughts on “Raj dla fanów Porsche – wizyta u naszego Partnera w Japonii

 1. Przecież ten program jest reżyserowany, śmiechu warte a nie zawodowi handlarze …
  Takie Porsche po jakie Oni pojechali do Japonii w Niemczech można kupić za 80000euro .
  I to z mniejszym przebiegiem !
  A Stradale Classics lecą do Japonii żeby zapłacić 95000 euro + cło10% +19% vat
  Prawdziwi zawodowi handlarze….

 2. Na jakiej ulicy taki ruchomy stojak na kamerę znaleźliście? Tego człowieka nawet kamerzysta nie można nagrać tyle piękności, a w większości wąski… Pokazujcie to co najlepiej cieszy oko! W programie chodzi o wyjątkowe auta to nagrajcie najwięcej szczegółów no kurwa 😠

 3. To jest najlepsze w tego typu klasykach, dwa auta których cena wciąż rośnie, a nikt nie chce ich kupić. Samochody jak do tąd nie sprzedawalne, a cena wciąż rośnie. To nazywa się dopiero nabijanie klienta w butelke. Wmówić mu że ten towar jest tyle wart, choć jest niesprzedawalny w nawet w poprzedniej cenie. Jak słucham o tych wybujałych klasykach co to ile one nie kosztują i jak się wszyscy o nie biją, to aż człowieka trzęsie.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!