Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Rejestracja auta z krótkim numerem VIN z Japonii - Odstępstwo | STRADALE Vlog

Rejestracja auta z krótkim numerem VIN z Japonii – Odstępstwo | STRADALE VlogZobaczcie jak powinien wyglądać proces rejestracji auta z Japonii po przekładce kierownicy na lewą stronę.

Link do strony gdzie znajdziecie opis i wniosek do pobrania:
https://www.gov.pl/web/infrastruktura/jak-uzyskac-odstepstwo-od-warunkow-technicznych-pojazdow?fbclid=IwAR1Kvl1cUQjnC8K0x1MN78Ielzs4Nee-sipRRs77QHqYLnZ6opbdaLWV5q8

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

23 thoughts on “Rejestracja auta z krótkim numerem VIN z Japonii – Odstępstwo | STRADALE Vlog

  1. Czyli wszyscy zarobieni ….. urzędasy wszelakiej maści , stacja diagnostyczna x2 i 3 miechy patrzenia się na furę w garażu ……..to jest chory kraj ..wytyczne powinny być w każdym urzędzie a rejestracja powinnna odbywać się natychmiastowo .

  2. ciekawe czy jak sprowadzane jest stare europejskie auto, motocykl, również z krótkim numerem nadwozia , np. 1940 , to tez trzeba latać do Ministerstwa.

  3. Brakuje jeszcze odpisu aktu urodzenia babki ze strony ojca oraz poświadczenia notarialnego rozmiaru buta dziadka ze strony stryjenki Haliny z Koszalina. Na koniec jeszcze tylko opinia Kurii, pieczęć Biskupa i zaświadczenie lokalnego proboszcza i można iść do urzędu zaklepać kolejkę na przyszłą środę. Gotowe.

  4. Normalnie patologiczne państwo, potwierdzenie dokumentu przysięgłego itd. – jeszcze opłata skarbowa by ktoś ruszył (_!_) za kasę podatników! A najlepsze, że kierownica nie może być po prawej stronie, ale normalnie auto z kierownicą po prawej można rejestrować…co za za burdel na kółkach!

  5. Mam możliwość kupienia subaru wrx jdm z Japonii z krótkim vinem, auto jest już zarejestrowane i ubezpieczone, ma kierownice z prawej strony. Będzie jakiś problem z przerejestrowaniem gdy kupię te auto?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!