Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
ROZBITE SUPERAUTA MILIONERÓW Z DUBAJU - GDZIE TRAFIAJĄ PO WYPADKU?

ROZBITE SUPERAUTA MILIONERÓW Z DUBAJU – GDZIE TRAFIAJĄ PO WYPADKU?Wycieczki po Dubaju ze mną jako przewodnikiem: https://goldych.pl/

Subskrybuj kanał: https://tinyurl.com/ybbddu8p
Facebook: https://www.facebook.com/goldychvlog/
Instagram: https://www.instagram.com/pawelgoldych/

Strona firmy Copart którą odwiedziłem: https://www.copartmea.com/

Inne vlogi z tego miejsca:
MoVlogs: https://www.youtube.com/watch?v=vgkNf8ywKwE&t=154s
Rohan Robert: https://www.youtube.com/watch?v=mEECygPqDmY

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

33 thoughts on “ROZBITE SUPERAUTA MILIONERÓW Z DUBAJU – GDZIE TRAFIAJĄ PO WYPADKU?

  1. Bardziej niż to lambo i Ferrari to bym się G klasą zainteresował 🙂 Swoją droga styl i klasa z tą pajacerką w stosunku do samochodów… Nie miałbym serca zajebac tak drzwiami Rollsa nawet jakby zostały z niego tylko te drzwi

  2. Wydaje mi się ze auta są zamknięte bo może toczy się wobec nich śledztwo takie jak np kradzież i dlatego są zamknięte. Ale to moje przypuszczenie.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!