Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
RYZYKO importu AUTA z USA na własną rękę. Jak wygląda sprowadzenie auta z Copart?

RYZYKO importu AUTA z USA na własną rękę. Jak wygląda sprowadzenie auta z Copart?W odcinku porozmawiamy sobie o imporcie aut z USA… na własną rękę. Inspiracją była historia jednego z kupujących, jakich sporo w internecie, który kupił… a de faceto nie kupił wymarzonego auta z błahego powodu. Powszechne są też narzekania na prowizje importerów, czas dostawy auta do kraju – powiemy co i jak. I czy samemu znaczy wygodniej i TANIEJ.

Zaczynając od samego początku, poszukamy odpowiedzi na pytanie CZY WARTO?. Omówimy sobie jakość aut z USA, różnice w budowie względem wersji europejskich, proces selekcji i weryfikacji samochodów do importu i skąd biorą się takie a nie inne ceny aut używanych na aukcjach. Powiemy też o samych licytacjach, prowizjach aukcyjnych, transporcie aut w USA i Europie – jak i ile to trwa, płatnościach za wygrane auto oraz FINALNEJ CENIE POJAZDU.

Przede wszystkim, naświetlimy Wam RYZYKA i ZAGROŻENIA, które czyhają na kupującego na niemal każdym z etapów importu auta zza oceanu. Dla przeciwwagi, podpowiemy co, jak i gdzie kupować, by było taniej.

Pieniądze – słowo klucz. Jak się domyślacie, import auta z USA to skomplikowana logistyka i na każdym kroku przychodzi nam płacić za towary i usługi. W materiale powiemy jakie wydatki czekają kupujących, czy da się któreś ominąć lub ograniczyć i jakich praktyk unikać.

Dobrego seansu!

#copart #iaai #taniej #zaile #money #uszkodzone #salvage #powódź #flood #autazusa #autodisover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!