Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Samochód na każdą kieszeń - Samochody z Japonii

Samochód na każdą kieszeń – Samochody z Japoniihttp://www.malusaka.co.jp/
https://www.facebook.com/stradaleclassicspoland/
https://www.facebook.com/DMImportspl/

Firma @Malusaka zajmuje się profesjonalną obsługą przy zakupie i przeglądzie stanu technicznego pojazdów zakupionych na aukcjach z terenu Japonii , oraz wysyłką do Europy .Jesteśmy firmą Japońską ,która posiada stosowne certyfikaty i zezwolenia na bezpośrednie uczestniczenie w licytacjach aukcyjnych w Japonii. ***** Udzielam informacji w języku polskim info@malusaka.co.jp *****.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

17 thoughts on “Samochód na każdą kieszeń – Samochody z Japonii

  1. Proponuję otworzyć autohandel Stradale/Malusaka i sprowadzać takie cuda,a zbyt będzie gwarantowany ! Ciekawe jaka była by cena takiego auta po wszystkich opłatach w Polsce ? Może warto by było pod zamówienie zająć się tańszymi modelami ??? Pozdrawiam z 3 City …

  2. Życzę każdemu Polakowi który wydaje swoje ciężko zarobion pieniądze w Polsce na gruza z cofniętym licznikiem aby mógł kupić takie auto jak prezentujesz tj bez rdzy, bez wycieków bez wypadku i z oryginalnym przebiegiem. Pozdrawiam, auto brzydkie ale zadbane

  3. Stagea…jedno z najfajniejszych japońskich "wozidełek" do pokonywania dużych odległości po autostradzie dla niedużej rodziny. Gdyby był dostepny na rynku europejskim to pewnie ci wszyscy "zgermanizowani" dziennikarze narzekaliby, że plastikowy, że rdzewieje (ciekawe, że w Japonii nie rdzewieją…może dlatego, że nie ma kretynów co sól na drogę sypią)….no i nie ma wersji z dieslem…co zdecydowanie dyskfalifikuje takie auto w Europie 😉

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!