Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Samodzielna wymiana tulei wahacza na twardsze! #101_Napraw

Samodzielna wymiana tulei wahacza na twardsze! #101_NaprawOglądaj „101 napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-8,S09E08,154138
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda oklei zabezpieczającą bezbarwną folią ranty drzwi Toyoty C-HR, wytnie rajdowe chlapacze i zamontuje je do Subaru Imprezy, wymieni seryjne tuleje wahaczy Audi A3 na twardsze, pochodzące z wersji usportowionej i pokaże, jak dobrać opony na zimę na przykładzie Hondy Accord.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

38 thoughts on “Samodzielna wymiana tulei wahacza na twardsze! #101_Napraw

 1. Pełne tuleje dobrego producenta ładuję do każdego auta od ponad 10 lat .Nawet zdarza się od innego auta byle wymiar pasował .Na warsztacie gdzie robią tylko zawieszenia widziałem nawet przerabiane (skracane) tuleje byle założyć pełną .

 2. Co za głupoty. Poliuretany nie skrzypią. Mam sam zamontowane od 4 lat i nic się nie dzieje (strongflex). Trzeba dobrać odpowiednią twardość 80/90 Sha w zależności co chcemy osiągnąć (u jednego producenta 80 Sha będą czerwone, a u drugiego żółte). Czasami poliuretany są tańsze, niż tulejki gumowo-metalowe. Dodatkowo w komplecie mamy smar (którego nie możemy oszczędzać). Znaki z ciebie znawca motoryzacji, że mógłbyś reklamować szampony do włosów.

 3. Z tymi tulejami poliuretanowym i to żeś trochę pojechał bo tylko dekiel zakłada że jest jeden typ tulei a tymczasem można kupić różnej twardości jeżeli Do twojego modelu nie ma wersji sportowej

 4. Wporzo wsjo ok ale co mnie śmieszy w takich poradnikach różnych kanałów, że Pan wykonujący ubrany jest jak na deptak niedzielny. Naprawdę trzeba się wstydzić ogrodniczek czy innych łachów garażowch za stówę? To jak rolnik miałby się traktora albo gumiaków wstydzić. To normalna rzecz chodzić w garażu a szczególnie kanale, uwalonym po pachy. A za te parę dych więcej kupić okulary bo pod autem to się sypie w oczy że uprzyksza poważnie prace.

 5. Panie za 300 zł to sam zrobię.
  Przyjeżdżasz do mechanika i mechanik mówi przyjedź pan za 2 tygodnie no i jeszcze trzeba zapłacić krocie a samochód potrzebny na teraz xd

 6. Miałem takie tuleje w E46 coupe, prowadzenie jak w gokarcie, każdy najmniejszy ruch kierą powodował natychmiastową zmianę kierunku, ale niestety w koleinach wyrywało ją z rąk… a tych w naszym kraju nie mało… Wróciłem więc do oryginału. Jednak komfort na naszych drogach jest ważniejszy.

 7. Wymienilem wahacze i sworznie wahaczy, oraz gumy stabilizatora i łączniki plus amorki przod…nie ruszalem drazkow kierowniczych , auto jedzie dalej prosto jak jechalo i nigdzie nie sciaga nic…
  Czy trzeba ustawiac zbieznosc profilaktycznie czy to mit a golfie 4 ?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!