Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Serwis Porsche 911 996 Carrera 4S w ASO | STRADALE Daily #20

Serwis Porsche 911 996 Carrera 4S w ASO | STRADALE Daily #20Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

39 thoughts on “Serwis Porsche 911 996 Carrera 4S w ASO | STRADALE Daily #20

  1. Te porsche 996 jest po prostu bajeczne ten żółty kolor jest obłędny mnie osobiście wydaje się że bardziej podchodzi pod kolor metaliczny pomarańczowy, wnętrze auta jest fenomenalne. Coś pięknego. Piękne porsche obok którego nie przeszedłbym obojętnie 🙂 aż bym chciał teraz wsiąć do tego auta i przejechać się nim z salon z Łodzi do salonu porsche w Katowicach. Ta laweta z Mercedesa również coś pięknego a ta okleina z Petronas dodaje jej charakteru sztos Panowie
    🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👍👍👍👍👍😄😄😄😄😄😄😎😎😎😎😎😎🤓🤓🤓🤓

  2. Dlaczego nie podajesz dokładnych cen z serwisu (nie chodzi o ceny dla Ciebie). Warto by poznać przynajmniej rząd wielkości. Określenie kosztu jako spory (niemały), niewiele mówi.

  3. Olej w skrzyni biegów owszem na 160 tyś.
    Ale ma już kilkanaście albo nawet 20 lat.
    Do wymiany bez dyskusji, i nie tylko w skrzyni ale i w przednim dyferencjale, zapewne taki jest to 4S.

  4. Mam to samo jak wchodziło 997 uwielbiałem je a 996 nie lubiłem ( poza turbo) minęło trochę czasu i jednak 997 materiałowo okazało się chyba krokiem wstecz. Ładny śliczny egzemplarz wziąłbym nawet bez lamp 🙂

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!