Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Sprawdzamy samochody z japońskiej aukcji. Porsche, Nissan, Mercedes. Styczeń 2022.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

26 thoughts on “Sprawdzamy samochody z japońskiej aukcji. Porsche, Nissan, Mercedes. Styczeń 2022.

  1. 2-3 lata temu jak ten wynalazek wychodził stówkę to zapewne było warto. Najgorsze w historii ale jednak 911. Teraz za 200 nie warto nawet zawracać sobie tym głowy.

    Cholera… Czy naprawdę musisz paradować w tej masce… Nie umiem odebrać Cię właściwie… Mimika ka twarzy – emocje… Nieuchwytne… Olej ta ściemę i pokaż twarz mówiąc do mnie.

  3. Kochanieńki zdaje sobie sprawę że wartość Waszych aut jest ciężko wycenić 😜 mogę to sobie tylko wyobrazić 😊😊 bardziej by mnie zaciekawiło jeśli bylibyście w stanie podliczyć ile KM mają łącznie wszystkie te perełki które teraz tam macie w swojej kolekcji? Bo podejrzewam że nawet licząc wszystkie włosy z Wąskiego głowy (pełny szacunek dla Wąskiego🙂) łącznie z grzebieniami z każdego vloga nie są w stanie im dorównać 😁😁 pozdrawienia z Kujaw 🙂

  4. Dajecie na ciepłym…na ciepłym chłodziwie a nie oleju…dla przykładu aby w 997T nagrzać olej to musze zrobić z 5km spokojnej drogi tak to auto łapie długo temperaturę oleju. Radze ogarnąć temat, że temperatura chłodzenia ma nie wiele wspólnego z temperaturą oleju. Ale łapka za ciekawy film

  5. Może pokażecie kiedyś jakiegoś nsx, GTR r33/r32, silvie lub inne japońskie furki , lat 90 i podacie orientacyjną cenę? Super ciekawe te odcinki z Japonii, oby było ich więcej!

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!