Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Sprowadzamy do POLSKI prawdziwy RARYTAS! Inspekcja aut na USS Yokohama

Sprowadzamy do POLSKI prawdziwy RARYTAS! Inspekcja aut na USS YokohamaŁukasz – nasz człowiek w Japonii, po raz kolejny wybrał się na aukcję USS Yokohama. Sprawdzi Porsche 911 Carrera 4 Cabrio oraz Mercedesa C55 AMG. Zobaczycie również auta powypadkowe – m.in. Ferrari Portofino. Na deser pokażemy Wam BMW M4 DTM CHAMPION EDITION, które właśnie sprowadzamy do Polski!

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

37 thoughts on “Sprowadzamy do POLSKI prawdziwy RARYTAS! Inspekcja aut na USS Yokohama

  1. A ja tak zapytam z innej tematyki, jak to wygląda z wyjazdem do pracy w Japonii? Czy ciężko Polakowi z ulicy znaleźć? Jak to wygląda pod kątem mieszkalnym i zarobkowym Panie Łukaszu?

  2. Mam tylko jedno pytanie po cholerę wam te maski na parkingu? Widzę że bajka o covid jest niezniszczalna …. Dramat wy dalej wierzycie w grypę która była z nami już kiedyś ? Co niektórzy pozbyli się mózgu bezobjawowo 🤣

  3. Nankang? Ja dobrze słyszałem? W takim aucie? Przecież jeszcze niedawno ta opona nie była nawet w klasie premium, w PL używana była jedynie do „naciągów”, głównie w golfach, które miały za zadanie jedynie wyglądać na zdjęciach. No jestem w szoku 😮😅

  4. Widziałem tą bmke na żywo w ostatni weekend na lawecie w Niemczech przed miejscowością Bad Durchaim i domyślam się że kupił ją ktoś z Szwajcari.Auto mega kozak,na żywo wygląda zajebiście, film nie oddaje tego klimatu jaki jest patrząc na żywo na ten samochód. PETARDA.

  5. Zastanawiam się tak, ze społecznego punktu widzenia, jakie są powody wystawiania takich rarytasów przez Japończyków. Czy chodzi o chęć zarobku, czy może wysokich kosztów utrzymania (choćby ze względu na słaby rynek części na rynku wtórnym, o czym zresztą wspomniałeś), czy może ze względu na przejście na elektryki?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!