Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Sprzedałem FERRARI FF do Polski. Jak wygląda weryfikacja? - Polski Mechanik w Dubaju

Sprzedałem FERRARI FF do Polski. Jak wygląda weryfikacja? – Polski Mechanik w DubajuNie nacieszyłem się długo czerwonym FF ponieważ bardzo szybko znalazło właściciela.

Ferrari FF jest prawdziwym autem dla dżentelmenów. 4 miejsca plus miejsce na bagaże pozwalają podróżować czterem osobom.

Auto sprawdzone i sprzedane na zamówienie klienta firmy Dobra Strona mocy zajmującej się importem aut z USA i krajów zatoki perskiej w tym Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Należy pamiętać aby import aut powierzać firmom które podchodzą do klienta w rzetelny sposób. Przy zakupie aut z rynków GCC najważniejsza jest weryfikacja przez zespół profesjonalistów. Dodatkowo klient otrzymuje pełną pomoc posprzedażowa. Jesteśmy w stanie naprawić auto które znaleźliśmy pod zamówienie w swoim warsztacie w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany importem zapraszam do kontaktu z Kamilem i Mateuszem.

Kilka słów od chłopaków:

Weryfikacja stanu auta przed zakupem przeprowadzona na zlecenie partnerów w Polsce – Dobra Strona Mocy

Odwiedź nas na facebooku:
www.facebook.com/dsmocy

Zapraszamy też na instagrama po codzienną dawkę motoryzacji z Polski i Dubaju
www.instagram.com/dobrastronamocy.pl

Kontakt dla klientów z Polski w sprawie importu aut z Dubaju:
+48 574 643 032 Kamil
+48 723 222 236 Mateusz

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #Ferrari #FerrariFF

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

24 thoughts on “Sprzedałem FERRARI FF do Polski. Jak wygląda weryfikacja? – Polski Mechanik w Dubaju

 1. to pałowanie na zimnym, niepotrzebne, ciekawe co się dzieje poza kamerami, zastanawia mnie jeszcze jak to możliwe, że w Dubaju cały bok malowany a w Polsce bezwypadkowy…

 2. Panowie przecież wy nie macie zielonego pojęcia o weryfikacji tak drogich pojazdów .
  Pierwsze z brzegu mówicie że tarcza lekko wyszczerbiona ale to że jest na niej już duzy rant to wam nie przeszkadza ?! Pewnie w Polsce przetoczycie te tarcze na "tokarce" .
  Skrzynia rozbierana i do tego wyświetla błąd ale to wam oczywiście też nie przeszkadza .
  Auto prawie "całe" malowane do tego to pałowanie na postaju .
  Panowie "pełna profeska" tak trzymać 😁

 3. Kilka lat temu takie auta robiły na mnie wrażenie teraz już na Polskich drogach można czesto spotkać auta tej klasy.
  Widać że praca sprawia Ci przyjemność, i jest Twoją pasją. Żyjesz w fajnym miejscu, robisz to co lubisz ,i jesteś szczęśliwy.
  Tak trzymaj, powodzenia 👋

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!