Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Toyota Aygo 1.0 69KM 2015r na gaz LPG! Montaż instalacji LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Warszawa

Toyota Aygo 1.0 69KM 2015r na gaz LPG! Montaż instalacji LPG w warsztacie Energy Gaz Polska WarszawaToyota Aygo 1.0 69KM 2015r na gaz LPG! Montaż instalacji LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Warszawa! Niewielkie miejskie auto Toyota Aygo z LPG to doskonałe auto do miasta! Niewielkie gabaryty i mały silnik sprawiają że to doskonałe auto do miasta – zwłaszcza po montażu LPG! Toyota Aygo 1.0 69KM po montażu LPG to doskonałe auto na trudne czasy! Instalacja LPG pozwoli jeździć o połowę taniej, co w przypadku tego auta oznacza naprawdę niewielkie koszty eksploatacji na LPG!

Toyota Aygo 1.0 po profesjonalnym montażu LPG będzie jeździć o POŁOWĘ taniej! Właściciel dzięki profesjonalnemu montażowi LPG zaoszczędzi naprawdę sporo! Kluczem do oszczędności i bezawaryjnej jazdy, jest profesjonalny montaż LPG wykonany w renomowanym warsztacie LPG! Dzięki tak dużym oszczędnościom po montażu instalacji LPG Właściciel po około 2 lata, dzięki LPG będzie mógł kupić sobie kolejną Toyotę Aygo!

Klienci uwielbiają Toyoty za bezawaryjność oraz doskonałe silniki pod gaz! Pośredni wtrysk paliwa, łączony także z hybrydowym napędem, sprawia że Toyota to od lat wybierana marka aut do montażu LPG! Toyota Aygo nie jest w tym wypadku wyjątkiem i klasyczny silnik na pośrednim wtrysku paliwa doskonale współpracuje z instalacjami gazowymi!

Warunkiem bezawaryjnej i bezproblemowej jazdy jest PROFESJONALNY montaż instalacji gazowej do Toyoty! Aby Toyota z LPG jeździła doskonale wystarczy wybrać renomowany warsztat LPG Energy Gaz Polska! Jeżeli szukasz warsztatu LPG lub serwisu gazowego w Warszawie to zapraszamy na Ostrobramską 38A! Znajdzie tu Ekspertów LPG którzy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w montażu LPG do Toyot a także innych aut!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 03-12-2020
➡️ Marka i model: Toyota Aygo
➡️ Rok produkcji: 2015R
➡️ Silnik: 1.0 147KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 6L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 7L
➡️ Przełącznik LPG: w wolnej zaślepce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 34L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 450 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,70 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 140 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 23 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli TOYOTY jak:
Auris, Avensis, Aygo, Camry, Carina, Celica, Corolla, Land Cruiser, Matrix, Paseo, Picnic, Previa, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Starlet, Supra, Tacoma, Tundra, Verso, Yaris.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

2 thoughts on “Toyota Aygo 1.0 69KM 2015r na gaz LPG! Montaż instalacji LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Warszawa

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!