Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
TURBO OFERTA SPRZEDAŻY - 2015 AUDI RS5 V8

TURBO OFERTA SPRZEDAŻY – 2015 AUDI RS5 V8

💸💸OFERTA SPRZEDAŻY💸💸

🔥2015 AUDI RS5 V8🔥

Cena 💰💰💰 : 90.000 złotych

Silnik ⚙️ – 4.2L (18.6% AKCYZY)
Napęd🚀- QUATTRO
Przebieg⛽️ – 68.881 kilometrów
Szkoda🔨 – Mechanical

RS5 z V8-ką i czerwonym polem 8300rpm ❤

Fanów prosimy o udostępnianie posta na Waszym FB.

Co do samej diagnozy, komputer pokazuje tylko jeden błąd, „P305400 Starter does not turn over. Mechanically blocked or electrical malfunction”. Czyli wygląda na to, że silnik stoi i nie chce się ruszyć.

W układzie chłodzenia brakuje płynu, jest urwany wężyk odpowietrzenia ok. 8mm grubości. Widać, że płyn wyciekał w tym miejscu. Przypuszczamy, że tak mogło dojść do uszkodzenia (brak chłodzenia). Dobry mechanik musi ocenić czy silnik jest do naprawy czy do wymiany. Sprzedajemy AS IS.
To bardzo piękny samochód. Żadne zdjęcia nie oddają tych wstawek i poszerzeń nadwozia, które ma tylko RS. Jest to pełny 15 rok, końcówka produkcji. Wg. informacji przekazanych przez Audi USA w 2015 roku wyprodukowano tylko 626 sztuk RS5 Coupe. Jest to naprawdę rzadki okaz, którego na pewno warto odratować..

Jeszcze kilka lat i taka V8 będzie gatunkiem wymarłym, bardzo rzadko spotykanym na drogach. Kwota po wszystkich opłatach celnych. Zero ukrytych kosztów. Pozostaje do zapłaty AKCYZA (tylko w przypadku rejestracji auta w PL). Posiadamy raport Carfax.

DOSTAWA POD DOM W CENIE 👍

Poważnie zainteresowane osoby zapraszamy do rozmowy (dzwonić) na Whatsapp za darmo ! 😀

PL 🇵🇱 +48 731 – 333 – 338 Piotr
USA 🇺🇸+1 773 – 742 – 9768 Krzysztof
PL 🇵🇱 +48 731 – 336 – 333 Paweł
Jeżeli szukasz czegoś, napisz wiadomość lub zadzwoń.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥
Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

19 thoughts on “TURBO OFERTA SPRZEDAŻY – 2015 AUDI RS5 V8

  1. No dużo, nadal dużo jak na podejmowane ryzyko, sam nad nią myślałem. Zderzak przód do lakierowania, potencjalnie tył też bo transport, układ chłodzenia do ogarnięcia, częściowej wymiany i czyszczenia (kto miał wygotowany płyn ten wie), do tego silnik potencjalnie do wymiany. Brak pokrywy silnika która też kosztuje swoje. Owszem, końcówka produkcji, fajnie, ale przez to nie ma wyposażenia które wychodziło w równoległych modelach (np. w A3/S3 w 2015 już był VC). Dalej, z jakiegoś powodu ten króciec odpadł, ciekawe dlaczego. Ten silnik ma swoje kaprysy, patrząc na to że nikt się nie przejął wzrostem temperatury i komunikatami, których nie da się ignorować, to tylko można się zastanowić jak wyglądał serwis czy dbanie w codziennej eksploatacji.. Silnik w nieznanym stanie to 35-40k PLN + robocizna i pierdoły po drodze. Gdzie jeszcze akcyza (od 80k wartości to jakieś 15k z haczykiem, a tu ciężko będzie coś więcej zbić bo wizualnie auto całe), dostosowanie samochodu na wymogi UE. Na lokalnym rynku auto za 150-160k. Jedyny przypadek w którym to się zepnie finansowo to sprawny silnik, a problem dotyczy np. rozrusznika, na co jest bardzo niska szansa, podejrzewam że sam byś o tym mówił.

  2. Kupiłbym ten samochód, ale nie mam tyle wystarczającą gotówki, auto podoba mi się biały kolor na zewnątrz czarne w środku Mega. Osobiście kupował bym auta tylko w kolorze białym uważam, że wyglądają najładniej. Mam wrażenie, że mniej się brudzi w lato tak tego brudu, pyłu nie widać jak w przypadku czarnego lub ciemniejszych kolorów. To jest tylko moje zdanie. Także kupiłbym zadbałbym o ten samochód, ale niestety nie mam tyle gotówki żeby móc sobie pozwolić na te auto (mam jakieś 1/3 kwoty więc słabo). Fajne materiały chcemy więcej oględzin. Pozdrawiam całą ekipę Turbo- Auta z USA 🤙

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!