Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
#TurboOględziny 2022 JEEP WRANGLER RUBICON - Auto Pana Igora

#TurboOględziny 2022 JEEP WRANGLER RUBICON – Auto Pana Igora

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 336 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
——————————————————————————————————————

Music :
1. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

24 thoughts on “#TurboOględziny 2022 JEEP WRANGLER RUBICON – Auto Pana Igora

  1. Cześć, miałem kupić dobry samochód ze Stanów, interesował mnie Explorer 2020 w górę, 3,0 400 koni.
    Niestety obserwując co się na świecie wyrabia pieniądze to muszę zainwestować w magazyn energii i magazyn żywności. Druga opcja to sprzedać wszystko i przeprowadzić się do kraju który wywołuje wojny na świecie, ale z dala od swojego terytorium czyli…. wyjazd do USA.

  2. ogólnie po dwóch jeepach, nie kupię już nigdy więcej ze względu na tą spieprzoną skrzynię biegów, co ma mega lagi, ale ten tu wrangler – wow, ale to musi zapierdzielać po bezdrożach !

  3. Co za brednie, napadało deszczu i szkoda całkowita, nawet nie próbowali wytrzeć. Przecież to auto jest przewidziane do brodzenia w rzece bez dodatkowych modyfikacji, i ma nawet specjalne korkowane odpływy w podłodze. Dodatkowo można samodzielnie zdemontować dach i wyjąć drzwi, każdy wrangler jest sprzedawany ze specjalnym zestawem narzędzi do tego, więc na pewno producent przewidział że w takim stanie może kierowcę złapać deszcz. Ta rdza w podwoziu jest bardzo nienormalna, mam takiego wranglera z salonu, 6000km w różnych warunkach i żadnej rdzy.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!