Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
USS Tokyo - największy dom aukcyjny w Japonii - licytacja BMW M5 E60

USS Tokyo – największy dom aukcyjny w Japonii – licytacja BMW M5 E60Razem z Łukaszem z firmy MALUSAKA, naszym człowiekiem w Japonii, odwiedzamy największy dom aukcyjny w kraju kwitnącej wiśni – USS Tokyo. Raz w tygodniu w czwartek jest tutaj licytowane około 15000 samochodów. Robimy inspekcję i próbujemy wygrać aukcję BMW M5 E60 w bardzo ciekawej wersji wyposażenia.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

34 thoughts on “USS Tokyo – największy dom aukcyjny w Japonii – licytacja BMW M5 E60

  1. takie licytowanie to jak sranie po ciemnku… w ameryce to stoicie przed bryka bryka wjezdz ana scene i sie zaczyna licytacja tłum szaleje licytator nadaje jak karabinek. a takie klikanie to jakies podrabiane

  2. Ktos naprawde chcial sie jej pozbyc. Przy milionie JPY osiagnieta juz cena minimalna. Wnetrze fajne, bialy lakier sredni, no i alu bym wrzucil te style 166 (?) 😉

  3. Na początku jak oglądałem "zawodowi handlarze"w TVN mówię ten grubas mnie wkurza, gdy zacząłem oglądać od 1 sezonu na Player, mówię gruby spoko gość najlepszy z nich wszystkich , gość zna się na rzeczy i ta pasja w jego oczach jak ogląda jakieś auta
    Ale Jacka z "orzel" dalej mnie wku… przypomina mi Alfonsa może dlatego
    I jak swojego przyjaciela naciagnal na te reno masakra , łysy właściciel przystalby na 5500 A ten tak odwrócił że 6200
    Wstyd

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!