Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG OGLĘDZINY COPART CHICAGO - CZERWCOWE DOBROCI (Cześć 1/2)

VLOG OGLĘDZINY COPART CHICAGO – CZERWCOWE DOBROCI (Cześć 1/2)

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB. Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i …

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

27 thoughts on “VLOG OGLĘDZINY COPART CHICAGO – CZERWCOWE DOBROCI (Cześć 1/2)

  1. No z tym polerowaniem przednich plastikowych reflektorów to tak kolorowo to nie wygląda. Owszem – niemal każdy handlarz łapie za szlifierkę kątową i najpierw szlifuje te reflektory papierem wodnym z rys, potem poleruje ale po pół roku wyglądają tragicznie. Zżółknięte…łatwo podczas polerowania przegrzać plastik więc zawsze obroty niskie i nie żałować wody, natomiast ktoś powie że zabezpieczyć je potem lakierem, specjalnym czynnikiem odpornym na UV ….guzik tam. Robią się pajączki i też żółknie w słońcu jak by się ich po polerowaniu nie zabezpieczało. Zatem polerowanie reflektorów z gwarancją do bramy dla typowego picusia owszem ale na dłużej to tylko wymiana na nówki które potrafią kosztować niestety krocie. Więc albo tanio i byle jak albo drogo i porządnie.Filmik jak zawsze super.Wiedza i doświadczenie ogromne.pozdrawiam.

  2. Ostatnio zamówiłem ze Stanów nowy dyfuzor. $390. W tym przesyłka UPS $90. Co daje jakieś 1700 zł z groszem. Po "ocleniu i kosztach rządowych " wyszło ,że muszę dopłacić 570zł. Za część samochodową na, którą jest 4,5% cła. Muszę przyznać, że żyjemy w chorym kraju. Dwa lata temu za część wartą 2450zł z USA zapłaciłem 180zł podatku.

  3. kolejne pytanie po co mi lampy przednie z amerykańca? w Europie mamy przednie reflektory asymetryczne a w USA chyba są symetryczne? czy coś się zmieniło?

  4. Zazwyczaj większość aut ma uszkodzenia w mojej opinii eliminujące z zakupu,ale ta f10 czarna za takie pieniądze…. Sam bym chętnie kupił plus nowy motor z ASO i mamy lux furę.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!