Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny Copart Chicago (Część 1/2) - Jesienny spacer po parkingu

VLOG Oględziny Copart Chicago (Część 1/2) – Jesienny spacer po parkinguPrześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 – 336 – 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
———————————————————————————————————————-

Music :
1. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

27 thoughts on “VLOG Oględziny Copart Chicago (Część 1/2) – Jesienny spacer po parkingu

 1. Krzysiu jeżeli chodzi o tego mustanga który nie wykrywał klucza wystarczyło z cup holdera wyciagnąć gume pod tym znajdziesz miejsce z cewką na klucz ewentualnie tez w podłokietniku może być miejsce na klucz w fordach 🙂

 2. Jak zwykle super odcinek 😀 co do starszych samochodów sprowadziłem a6 c6 3.0tfsi dla siebie ok może nie jest to tak super opłacalne Jak przy samochodach za 100k ale te starsze maszyny często mają całkę za pierdoly a są w całkiem fajnym stanie. Moje audi ma 150k przebiegu w Polsce nie dostania albo za jakieś chore pieniądze. Więc na handel sprowadzenie starych aut Jak te e60 nie będzie miało większego sensu ale jak dla siebie to można wyłapac fajne auto np. Jest tam bardzo dużo e60 w wersji 550i czyli topowa wersja u nas jest ich bardzo mało i ciągnięte zza granicy od turka trupy 🙂

 3. Cześć! czemu nie działa wam wasza strona na FB? Wyświetla się tylko:

  "Te materiały nie są teraz dostępne

  Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość tylko małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął."

  Pozdrawiam!

 4. Super że kolejny odcinek, ta Acura zjawiskowa była. Audi s6 do uratowania bo coraz mniej ich jest, druga a 6 3,0 v6 też godna uwagi. Druga część wymiecie dużo osób z foteli bo same fury się szykują 😍😍😍pozdrawiam

 5. Krzyś oglądam wszystkie twoje filmy i dzisiaj chciało mi się śmiać jak wyprzedził mnie ładny czarny RAM a dlaczego był ładny a dla tego że jechał bokiem ktoś zapomniał chyba wymienić w nim ramę a tak po za tym ciekawe jak się jedzie takim autem co zostawia cztery ślady pozdrawiam.

 6. Polacy chcą zeby pokazywac tansze samochody nie dlatego że myślą ze bedzie jeszcze taniej tylko dlatego ze juz i tak większość ledwo wiąże koniec z końcem i na furę co przecietny amerykanin chcący pracowac zapracuje w miesiąc, Polak z 7ydem na garbie musi pracowac 6/8 miesięcy….

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!