Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny Copart Chicago - Część 1/2 - Spalinowe, hybrydowe, elektryczne całe i uszkodzone !

VLOG Oględziny Copart Chicago – Część 1/2 – Spalinowe, hybrydowe, elektryczne całe i uszkodzone !

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 – 336 – 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
——————————————————————————————————————

Music :
1. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

23 thoughts on “VLOG Oględziny Copart Chicago – Część 1/2 – Spalinowe, hybrydowe, elektryczne całe i uszkodzone !

  1. Jaja se robisz że ten elektryczny szajs bedzie nasza przyszloscia. Mam to gdzieś i będę jezdzil spalinówką i nikt na mnie nie wymusi jazdy zrypanym elektrykiem który ma na ten moment milon wad i zasieg zimą to śmieszna bajka ekologów. Nikt nie zmusi nikogo do elektrycznych aut i niech sie wala na morde.

  2. No, niestety się nie zgodzę, auta elektryczne nie będą przyszłością motoryzacji.
    A co do S550 z początku, to dziwne, że ktoś w ogóle rozważa naprawę takiego śmietnika, tam, pomijając blachy, przecież od spodu jest masę roboty(tylne koła inne, więc pewnie oryginalne były w "lepszym" stanie niż przednie) i nalepka pod spodem świadczy o tym, że to auto z wyporzyczalni.

  3. Witam, patrząc na przykładzie Mercedesa GLE zauważyłem że nie ma dywaników w tym aucie. Pytanie moje jest takie na jakim etapie giną dywaniki z aut z aukcji, czy kradnie je obsługa Copartu czy poprzedni właściciel je sobie zostawia na pamiątkę??

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!