Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny Copart Chicago (Część 2/2) - Jesienny spacer po parkingu

VLOG Oględziny Copart Chicago (Część 2/2) – Jesienny spacer po parkingu

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 – 336 – 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
——————————————————————————————————————–

Music :
1. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

34 thoughts on “VLOG Oględziny Copart Chicago (Część 2/2) – Jesienny spacer po parkingu

  1. Uwielbiam wasze filmy głównie za obróbkę no i nie do powtórzenia lektor. Dolar nie jest atrakcyjny w chwili obecnej co nie znaczy że nie da się kupić czegoś ciekawego w dobrej cenie. Kwestia cierpliwości. Pozdrawiam czekam na następne produkcje.

  2. Szacun Krzysztof że mówisz szczerze i prawdę bo taki są realia Import już się zrobił nie opłacalny ale ten fakt wisiał nad nami od dawna, dolar dobił do końca ten biznes i tak w chwili obecnej koszty napraw części lakiernicy blacharze mechanicy elektrycy a kosztów przy odbudowie auta zrobiło się zbyt dużo plus inne ukryte koszty, które praktycznie wychodzą w praniu przy naprawie no kto naprawia ten wie że zawsze są ukryte problemy wynikające z wypadku i transportu auta koszty poprostu przerosły nasze wyobrażenia poszybowały wręcz w stronę sufitu sprawiając że wiele osób z mojego kręgu już się przebranżowia, choć nie sprzedawaliśmy w Polsce aut tylko były tu naprawiane i sprzedawane w Niemczech tam jest zupełnie inny rynek ludzie kupują bez marudzenia ale w chwili obecnej sprzedaż drozszych aut znacząco przystopowała już nie wspominając o fakcie gdzie auto importowane jako szkoda całkowita z USA musi mieć u nas jak i Niemczech duzo niższą cenę aby sprzedać te wszystkie czynniki plus koszt dolara sprawił, że nadszedł kres tego biznesu tylko pytanie jak długo to potrwa….

  3. W sumie jestem zbyt leniwy żeby poszukać ale z drugiej strony na tyle ciekawy żeby zapytać. Czy jest znana informacja o procencie uczestników aukcji (efektywnych) copart/iaai którzy importują na rynki gdzie jest taki kurs dolara jak w PL? I za tym idzie drugie pytanie, jeżeli ten procent stanowi konkretny wolumen czy przekłada się to na ceny na aukcjach tzn. Z racji że dolar stoi teraz wysoko to licytacje kończą się na niższych kwotach.

  4. Panowie jak sprawdzić za jaką kwotę auto zostało sprzedane na coparcie? Jestem ślepy albo za głupi na to…
    A film jak zawsze na propsie. Krzysztofa to mógłbym codziennie po 2h słuchać zamiast radia 😉

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!