Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny Copart Chicago - Część 2/2 - Spalinowe, hybrydowe, elektryczne całe i uszkodzone !

VLOG Oględziny Copart Chicago – Część 2/2 – Spalinowe, hybrydowe, elektryczne całe i uszkodzone !

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 – 336 – 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
——————————————————————————————————————

Music :
1. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

34 thoughts on “VLOG Oględziny Copart Chicago – Część 2/2 – Spalinowe, hybrydowe, elektryczne całe i uszkodzone !

  1. Jesteś Naszym Dobrem Narodowym 😁 Ta s4 była na chodzie? Jakby poszła za tysiąc dolarów i była na chodzie to warto ją brać |, myślę że za 20tys pod dom by wyszło, akurat automat dla mnie to plus w tej s4 no i jeden z najlepszych silników jakie powstały wg Clarksona wolnossące v8 😁😁😁pozdro dla całej waszej ekipy

  2. A co sądzisz o autach oznaczonych jako minor dents and scratches albo normal wear. Jeśli nie jest sprzedawca ubezpieczyciel to czy takie auta maja sens? Czy to jednak miny, których nikt w USA nie chce kupić?

  3. Panie Krzysztofie albo koledzy komentujący proszę o informacje bo ja nie widzę sensu sprowadzania z USA samochodów marki BMW Mercedes Audi itp. Czy cena w Niemczech i cena w USA aż tak się różni? Myślałem ze jak sprowadzać to tylko marki amerykańskie nie produkowane na nasz rynek.

  4. Taka uwaga informacyjna, celnicy w Gdyni mimo clean title googluja historię auta I jest kilka aut z czystym title lecz floodem w historii aukcji które stoją w procedurze GIOŚ już kilka aut, jedno było zalane tylko do zacisków hamulcowych mimo to auto jest potencjalnym odpadem.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!