Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny Copart Chicago - Listopadowy spacer i spontaniczny zakup (Część 1/2)

VLOG Oględziny Copart Chicago – Listopadowy spacer i spontaniczny zakup (Część 1/2)Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 336 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
——————————————————————————————————————

Music :
1. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

21 thoughts on “VLOG Oględziny Copart Chicago – Listopadowy spacer i spontaniczny zakup (Część 1/2)

 1. Drodzy widzowie, prosimy o udostępnienie naszego filmu dalej, komentarz, lajk i suba ! Jeśli chcecie dać nam więcej motywacji do filmów to właśnie możecie zrobić to w ten sposób. Aby poskładać dla Was tak wysokiej jakości film mówimy o pracy wielu osób przez około tydzień. Tydzień pracy, aby dać Wam godzinę. Dlatego nie bądźcie obojętni i kliknijcie suba, bo w drodze mamy już kolejne nowe filmy ! Pozdrawiam, Krzysztof.

 2. Krzysiek, Jetta jest brzydka w chuj, materiałowa tapicerka, manual (!!!) i mało koni pod maską. Jak ma to się cieszyć popularnością ? Tylko jetta gli wchodzi w grę.

 3. dzięki 🙂

  Przy okazji pytanko… najnowsze mercedesy i kupno:
  a) auta bez kluczyka
  b) Enhanced Vehicles

  a) Czy z a jest jakiś problem większy aby kupić/dorobić (w stanach lub pl)?
  b) Czy Enhanced Vehicles jeśli szkoda wizualnie jest mała… często wiąże się z jakąś ukrytym problemem, np coś z silnikiem itp czy raczej nie trzeba się aż tak bać?

  Jak ktoś ma doświadczenie to będę wdzięczny za opinię 🙂

 4. Dobra robota, można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć od ludzi, którzy już w tym siedzą od lat, tylko ta próba odpalenia mesia, z prawdopodobną wodą w silniku.

 5. Bo Koreańczyk to słaby itp itp no właśnie a w USA sprzedają go a dlaczego nie sprzedają tam peugeotów, citroenów, renault, fiatów, skody, seatów, dacii ? 🙂

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!