Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny Copart Chicago - Niemieckie chrupki i licytacja na żywo (Część 2/2)

VLOG Oględziny Copart Chicago – Niemieckie chrupki i licytacja na żywo (Część 2/2)

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 – 336 – 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
————————————————————————————————————————

Music : Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

44 thoughts on “VLOG Oględziny Copart Chicago – Niemieckie chrupki i licytacja na żywo (Część 2/2)

  1. Krzysztofie, dlaczego powtarzasz że panuje mit o bezawaryjności toyoty/hondy? Przecież w rankingach niezawodności te marki od lat są w czołówce (ostatnio dobrze spisuje się też kia, hyundai) a bmw i audi które tak zachwalasz są bardzo nisko. Więc może to nie do końca taki mit? Ok, bmw świetnie się prowadzi, jest wygodne i ma dużo bajerów. WIadomo, że tego typu auto będzie częściej się psuło i będzie droższe w naprawie niż prosty japoniec, do którego ładowany jest silnik sprawdzony od lat i systematycznie ulepszany. Zgadzam się w temacie rdzy, ale awaryjność na pewno jest mniejsza niż w niemieckich premiumach choćby z tego względu, że jest mniej rzeczy, które mogą się popsuć. I to nie jest mit tylko po prostu fakt.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!