Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
VLOG Oględziny IAA Chicago - Letnia wizyta na placu (Część 1/2)

VLOG Oględziny IAA Chicago – Letnia wizyta na placu (Część 1/2)

Prześlijcie video znajomym lub też udostępniajcie na Waszych profilach FB.

Zachęcamy oczywiście do wpłacania depozytu i udziale w aukcji. Pomożemy z resztą… 😁

Kupujemy auta na terenie całych Stanów Zjednoczonych !

Jesteśmy jedną z największych firm importujących auta do Polski. Na stałe znajdujemy się w USA, dlatego mamy niepodważalnie większe możliwości od reszty. Zapraszamy na nasz profil Facebook gdzie możecie przeczytać setki opinii zadowolonych klientów.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥

Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁

Telefon (Polska) : +48 731 333 338 (Whatsapp – Piotr)
Telefon (Polska) : +48 731 – 336 – 333 (Whatsapp – Paweł)
Telefon (USA) : +1 773 742 9768 (Whatsapp – Krzysztof)

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/TurboAutazUSA

Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.
————————————————————————————————————————

Music :

1. Vlog Travel Music by Infraction [No Copyright Music] / Miss It
2. Music provided by artlist.io

––––––––––––––––––––––––––––––

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

36 thoughts on “VLOG Oględziny IAA Chicago – Letnia wizyta na placu (Część 1/2)

  1. Jestem wielkim fanem dziekuje za filmiki. Prosze tylko o jedno jak opowiadasz o Maserati to nie mów lampa bo to jest element tyłu samochodu a z przodu jest reflektor !!! Dziwne ze zajmujesz sie samochodami jako zawodowiec i mylisz te pojecia. Pracuje w sklepie i potem ludzi zamawiaja lampe bo tak słyszeli na neci a jak przychodzi do odbioru to zdziwieni bo nie tego chcieli. Nic ważnego ktos powie ale ma znaczenie. Pozdrawiam

  2. Czy możesz dać jakąś aktualizację co do obecne sprowadzania samochodu ze stanów? Mam wrażenie, że przez beznadziejnie słabą złotówkę oraz mocnego dolara traci to sens.

  3. Pytanie z ciekawości. Czy do ceny sprzedaż przedstawianego samochodu możesz dodać flagę kraju w którym auto zostało kupione? Ciekaw jestem w jakim kraju trzeciego świata zostanie odbudowane M8 🙂

  4. CO ten yt odwala że ja nie dodałem powiadomienia o moje ulubionej serii na tej platformie
    pozdrawiam montażystę który liczył te wszystkie "że tak powiem " świetny dodatek do filmu 😂

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!