Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Wady i zalety aut z USA, opinia warsztatu. Czy warto kupić auto z USA

Wady i zalety aut z USA, opinia warsztatu. Czy warto kupić auto z USA

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

8 thoughts on “Wady i zalety aut z USA, opinia warsztatu. Czy warto kupić auto z USA

  1. Trzeba wiedzieć co kupić.Co może być jeszcze uszkodzone.Nowe Camaro i Chellenger mają bardzo miękki tył.Bywa że po lekkim uderzeniu uszkodzeniu ulega wewnętrza struktura nadwozia.Nie raz widziałem przełamanie tylne nadkola.Trzeba też uważać na młode auta.Tu żeby zarobić ktoś podmienił mocno uszkodzone elementy blaacharskie(maska, drzwi, błotniki)na kupione w kolor tylko mniej uszkodzone.Robi się to aby samochód wydawał się mniej rozbity niż jest w rzeczywistości.

  2. Film trochę nie na temat. To, że samochód długo płynie z USA nie jest wada samochodu a rynku i transportu, to, że ktoś kupuje rozbitka, bo tańszy też nie jest jego wadą. Wadą ukrytą danego egzemplarza mogło by być, jeśli kupujemy nieuszkodzony samochód a okazuje się, że był bity z każdej strony po 2 razy i gnije. To jest wada.
    Wadą samochodów amerykańskich z punktu widzenia przeciętnego europejczyka czy Kowalskiego w Polsce jest pewnie spalanie. Silniki też wymagają dobrego oleju, a nie tego samego 10w40 co dziadek leje, do konbajna, tico i na koniec pali nim w piecu. Wadą może też być przednie zawieszenie czy wspomaganie, które zwykle nie daje rady przy ciężkich amerykańskich autach. W filmie są przytoczone opinie na temat sporządzanych samochodów a nie faktyczne wady pojazdów.

  3. A czy części zamienne w przypadku tych aut, które są produkowane również w Europie są łatwo dostępne? W końcu Europa i Ameryka mają inne zbiory norm, więc części mechaniczne mogą się różnić. Słyszałem też o problemach z naprawami elektroniki z tego względu, że w wersjach amerykańskich te obwody elektryczne są inaczej zbudowane i nie każdy elektryk w Polsce będzie wiedział jak to naprawić. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!