Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Wiesz, że BMW M5 Cs jest mega?!

Wiesz, że BMW M5 Cs jest mega?!

Wiesz, że BMW m5 cs jest najmocniejszym seryjnie produkowanym BMW w historii? Jednostka 4.4 v8 produkuje oficjalnie 626 koni mechanicznych i 750nm, co pozwala rozpędzić się temu sedanowi do 100 km/h w mniej niż 3 sekundy. Charakterystycznym smaczkiem są żółte światła ledowe, inspirowane M8 First Edition. Ceny używanych egzemplarzy z 2021 roku zaczynają się na polskim rynku od 850 tys. zł. Mając taką kasę wziąłbyś bete, czy np. Rs6, R8, Mercedesa Amg albo jakieś używane Lambo?

___________________________________________________________________________
#Shorts #MaYeV #bmw #m5 #m6 #m8 #m5cs #r8 #audi #amg #mercedes #lamborghini #lambo #auta #auto #Viral #motoryzacja #ferrari #mclaren #rs6 #pasja #hobby #kierowca #sports #autosport #v8 #v10 #amggt63s

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

22 thoughts on “Wiesz, że BMW M5 Cs jest mega?!

  1. Mercedes albo Lamborghini, pluje na podejście bmw, dawniej niszczyło audi i merola palcem w dupie, a teraz co? XD kurwa sztuczna skóra w samochodach, design z dupy, i podobnie jak Mercedes wszystko hajbrid. Chuj mnie strzela. Podobnie jak Dodge, zrobić kurwa challengera w wersji "odkurzacz". Szkoda trochę że AMG C63 wygląda jak spełnienie marzeń, a nie ma V8…
    Kurwa imagine takiego C63 z V8. Baja.
    Albo stary JDM, supre, r32/34, rx7 bym se kupił i chuj. I tak w 2035 bym nie mógł nim jeździć. Całe szczęście coraz więcej ludzi przekonuje się że elektryki wcale nie są takie ekologiczne.
    Jebane UE.

    Smutno mi bo design C63 jest po prostu jak sobie wyobrażałem mercedesa. Czyli agresywnie i jednocześnie prosto. A to taki chuj, nie mam V8, a jest pierdolony odkurzacz. A takie S63 nie ma tak ładnych przednich świateł jak C63. Pozostało liczyć na Brabusa, może coś zrobią z tym modelem.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!