Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
WSZYSTKIE SAMOCHODY WUJKA CZARKA!

WSZYSTKIE SAMOCHODY WUJKA CZARKA!Porównaj ubezpieczenie na: http://mubi.pl/cezary-pazura150 i zgarnij 150 zł! Drodzy! Przeglądając wasze komentarze …

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

32 thoughts on “WSZYSTKIE SAMOCHODY WUJKA CZARKA!

  1. Pan Cezary mistrz podrywu 🙂 hehe uśmiałem się 🙂 mister Pazura you make my day:) dużo zdrowia i jeszcze więcej Porsche Boxter 🙂

  2. Wujek coś czarujesz .Kiedyś mówilś że grenade kupileś za 4 t.zl. i wydaleś okolo 10 tyś. na reperacje. A teraz mówisz że prawie się nie psul. Wpadlem na Ciebie kilka dni temu 1 v 22r i postaram się zobaczyć wszystkie odcink.Pozdrawiam z Melbourne Australia

  3. Ja też wydałem w życiu majątek na ubezpieczenia, najbardziej mnie wykorzystał agent, któremu ufałem, tak bajerował, że przez 20 lat ubezpieczałem u niego wszystkie samochody do czasu aż się zorientowałem a teraz co roku kupuję polisę u innego i dostaję dodatkową zniżkę na start płacąc połowę mniej.

  4. Cześć. To moje pierwsze oglądanie Ciebie tu. Pan to jesteś super Gość Panie Czarku. Szacuneczek Ziom 💪 (w rolach filowych jedynie znam Pana) Pozdrawiam Bartosz

  5. Rolnikowi świnie nie chciały żreć.Poszedł do weterynarza po porade."Musi pan je wywieźć do lasu i wybzykać" stwierdził lekarz.Rolnik tak zrobił.Na drugi dzień świnie dalej nie żrą.Znowu poszedł do weterynarza po poradę."Musi pan je wywieźć do lasu ale nocą i wybzykać" .Rolnik zapakował wieczorem do żuka świnie i dawaj do lasu.Wrócił zmordowany nad ranem i położył sie spać.Budzi go żona po paru godzinach."Wstawaj ,świnie!!!" , "Co ,żrą?" pyta rolnik żony ,"Nie siedzą w żuku i trąbią!!"

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!