Zalety importu auta z USA - Automarzen.pl
Zalety importu auta z USA - Automarzen.pl

Zalety importu auta z USA – Automarzen.pl

[ad_1]

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści zapewnia? przywiezienie samochodu z Ameryki? Możesz mieć wątpliwości co do zalet tego projektu – w końcu musisz zapłacić cło, akcyzę, VAT, transport wieloetapowy i przerobić pojazd zgodnie z wymogami prawa europejskiego. To prawda. Jednak pomimo tych koszty, możesz dużo zyskać. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na import aut z USA. Przedstawiamy trzy atuty, które przyciągają inwestorów.

1. Importując samochody z USA możesz zarobić

Wiele osób uważa, że ​​liczne dodatkowe wydatki wykluczają możliwość zarabiania pieniędzy przy zakupie maszyny na Big Water. Tymczasem jest odwrotnie. Na aukcjach można znaleźć naprawdę dobre oferty. Przeciętny mieszkaniec Stanów Zjednoczonych jest znacznie lepiej sytuowany niż Europejczyk, dlatego częściej zmienia swoje samochody. Z tego powodu kilkuletnie pojazdy w doskonałym stanie są wystawiane na sprzedaż w niskich cenach w porównaniu do tych, które można znaleźć na rynkach Starego Kontynentu. Zasada jest taka, że ​​im bardziej luksusowe auto, tym większe oszczędności. W związku z tym? Również większy zysk przy sprzedaży na rynku krajowym.

Co więcej. Wiele z modeli jest unikalnych, więc szybko zyskują na wartości, gdy pojawiają się w Polsce. Wyjątkowość zawsze jest na wagę złota. Sprowadzając samochód z Ameryki naprawdę można zarobić.

2. Kupujesz dla siebie? Otrzymasz jakość

Nie jest tajemnicą, że amerykańskie samochody używane są znacznie wydajniejsze i lepsze niż ich europejskie odpowiedniki. Wynika to z kilku czynników. Pierwszy to bogactwo Stanów Zjednoczonych, które przekłada się na bogatsze portfele potencjalnych klientów. Nie muszą szukać oszczędności na każdym kroku, jak to najczęściej bywa u Europejczyków, i są w stanie przeznaczyć większy budżet na zakup pojazdu. Dlatego producenci montują bardziej profesjonalne części w modelach przeznaczonych na rynek amerykański. Są wykonane z trwalszych materiałów, dzięki czemu mają znacznie dłuższą żywotność.

Drugi aspekt związany jest również z sytuacją materialną, która powoduje, że maszyny są częściej wymieniane przez ich właścicieli. Zupełnie inaczej jest w Europie, gdzie większość kierowców jeździ swoim samochodem nawet kilka lat. Dlatego na lokalnym rynku wtórnym można znaleźć znacznie mniej zniszczonych egzemplarzy.

Nie bez znaczenia jest też stan dróg. W USA są naprawdę dobre, słyną z tego, że są płaskie, równe i bez nierówności. Dzięki temu jazda nie przyczynia się do tak wysokiego zużycia podwozia i innych podzespołów. Zmniejsza to liczbę awarii, na które narażeni są europejscy użytkownicy dróg. Dzięki temu używane amerykańskie samochody są w znacznie lepszym stanie niż te sprzedawane na Starym Kontynencie (ten sam rok, model i podobny przebieg). Sprowadzanie aut z USA to zatem szansa na uzyskanie naprawdę solidnego pojazdu, który pozwoli cieszyć się płynną i bezawaryjną jazdą przez lata.

3. Gratka dla kolekcjonerów, ale nie tylko

Prawdziwi pasjonaci motoryzacji, którzy kolekcjonują maszyny, mogą wygrać najwięcej. Na rynku lokalnym dostępne są modele, które są produkowane wyłącznie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Możliwe jest więc sprowadzenie auta niezwykle rzadkiego w Europie, którym mogą pochwalić się tylko wyjątkowi koneserzy. Takie przejęcie to prawdziwa perełka w garażu. Fakt ten docenią również kierowcy lubiący imponować i wyróżniać się z tłumu. Zakupy z Big Water to szansa na posiadanie oryginalnej maszyny.

Streszczenie

Jeśli zamierzasz sprowadzić samochód z USA, musisz mieć świadomość, że poniesiesz wiele dodatkowych kosztów. Jednak nie zniechęcaj się tym. Pomimo tych wydatków, nadal jest to dobra inwestycja, na której można zarobić. Wśród używanych samochodów amerykańskich można znaleźć modele w dobrym stanie, które zapewnią Ci wieloletnią jazdę w przyjemnych warunkach i bez licznych wizyt u mechanika. Sprzedawane są po niskich cenach w porównaniu z tymi oferowanymi przez europejskich dealerów. Jeśli więc chcesz sprzedać importowany pojazd – zyskasz. Jeśli obawiasz się formalności, które należy dopełnić lub masz wątpliwości, czy sam znajdziesz dogodną okazję, możesz skorzystać z pomocy pośrednika.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes